Luis Fonsi to niekwestionowana supergwiazda muzyki latynoskiej z dwudziestoletnim doświadczeniem na scenie. Prywatnie kochający mąż, ojciec dwójki dzieci i... wielbiciel szybkich samochodów oraz adrenaliny. Kim był, zanim stał się popularny? Skąd pochodzi, gdzie dorastał? Jak wyglądała jego droga do kariery i kiedy tak naprawdę zrozumiał, że śpiewanie jest tym, co chciałby robić w życiu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w pełnej biografii artysty przetłumaczonej na język polski.

Fonsi wydał łącznie dziewięć albumów studyjnych, pięć kompilacyjnych i jeden album zawierający remiksy jego piosenek. Ponadto, współpracował z wieloma znanymi i cenionymi gwiazdami muzyki (nie tylko latynoskiej). Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź do działu!

Wszystkie nagrody, które Luis otrzymał w ciągu swojej kariery.

Mimo napiętego grafiku i koncertowania, Luis zawsze chętnie wspiera różne fundacje oraz stowarzyszenia, które mają na celu pomóc chorym lub osieroconym dzieciom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej. W tym dziale dowiesz się więcej o jego działalności na rzecz innych. Aktualnie niedostępne.

Kilka faktów o Luisie Fonsim, których być może jeszcze nie znasz.

W tym dziale przeczytasz o działalności Luisaz wiązanej z Polską; umieściliśmy tutaj pozdrowienia skierowane dla polskich fanów oraz upamiętniliśmy jego pierwszą wizytę w naszym kraju.

info

Projekt © Aleksandra G. 2018, Technologia Blogger.